Najnovšie recenzie zo sekcie Kúrenie

Aga MR9001

Overený zákazník svet-trampolin.sk Gaba

Pridané: 10. januára 2024

Zakúpený v svet-trampolin.sk

Mam pocit ze oba vyrobky su vadne vydavaju divne zvuky kupila som to ako dar.ja mam tiez a ziadne zvuky nevydava

Immax Neo Immax NEO 07732L

Immax Neo Immax NEO 07732L

Overený zákazník Alza.sk Cuker

Pridané: 9. januára 2024

Zakúpený v Alza.sk

Dosť ťažké pripájanie ,ale ide to mi

Klarstein Frosty Peak

Klarstein Frosty Peak

Overený zákazník Electronic Star Ivan

Pridané: 6. januára 2024

Zakúpený v Electronic Star

Pre krátku dobu používania sa neviem presnejšie vyjadriť.

BIO FLAME Easy XS Open

BIO FLAME Easy XS Open

Overený zákazník Lacné-biokrby Overený zákazník

Pridané: 4. januára 2024

Zakúpený v Lacné-biokrby

• Mám chladnejšiu izbu a stačí mi pred spaním na pol hodinku prikuriť.Aj to dobre na stene vyzerá .Som maximálne spokojná.
Attack Condensing KT20

Attack Condensing KT20

Overený zákazník ATRIA.SK Peťo Sk

Pridané: 4. januára 2024

Zakúpený v ATRIA.SK

• žiadna ,dodaný bol 21.12.2023 namontovaný z 22-23.12.2023 cca 8 hod. bežal zapojený na externý zásobník ,vonkajší snímač teploty a termostat ,toto je tretie moje kt
  • cca po 8 hod mi odišiel displej a panel ,mal som attack kt od 2006-2023 ,aj na druhom dome mám kt od 2014 s oboma nadmierna spokojnosť
Klarstein Basel Baseline ušľachtilá oceľ

Klarstein Basel Baseline ušľachtilá oceľ

Overený zákazník Klarstein Helena

Pridané: 2. januára 2024

Zakúpený v Klarstein

Výborný výkon aj vzhľad, doporučujem.

Klarstein Lienz svetlosivý

Klarstein Lienz svetlosivý

Overený zákazník Klarstein Helena

Pridané: 2. januára 2024

Zakúpený v Klarstein

Výborný výkon aj vzhľad, som veľmi spokojná.

TP-LINK Kasa KE100 KIT

TP-LINK Kasa KE100 KIT

fvoros fvoros

Pridané: 1. januára 2024

• Jednoduchá montáž
  • Pomerne nízka cena
  • nenápadný display
  • nedoriešená kompatibilita Kasa/Tapo

Mám viacero zariadení od Tapo kde som bol nadmieru spokojný s app a aj s možnosťami automatizácie. Vela muziky za rozumné peniaze. Napríklad zásuvka kde sa dá nastaviť časovač a meria aj spotrebu energie.
Tak som si myslel že pridám termostatickú hlavicu na radiátor a budem to vedieť automatizovať.
Ale bol som nemylo prekvapený aký bordel majú v TP-Link medzi Kasa a Tapo. Tapo aplikácia nepodporuje KE100 a naopak Kasa aplikácia nepodporuje niektroré Tapo komponenty ako tlačitko alebo dverový/okenný senzor.
Pri automatizácii domácnosti by jeden očakával že ak mám senzor na okne že bude možné automaticky vypnúť kúrenie v miestnosti kde vetrám. Alebo na tlačítko pri odchode nastaviť aby sa všetky radiátory stiahli na minimálne temperovanie.
Alebo v kúpeľni použiť tlačitko ako boost aby na krátky čas intenzívnejšie vykúrilo. To proste nie je možné. Snažil som sa to vyriešiť cez Google Home ale ani tam sa mi nepodarilo dostať všetky komponenty na jedno miesto aby som to vedel ovládať.
A to že sa dá radiator ovládať cez mobil je síce moderné ale ak už stojím pri radiátore tak nevidím čaro na to aby som ho hľadal v mobile. To už s nim môžem potočiť a nepotrebujem toľko parády okolo toho. Je pekné že si niekto vie doma ovládať kopec zbytočného led osvetlenia ktoré má nízku spotrebu. Skôr dáva zmysel šetriť energiu na kúrení čo je podstatná čiastka na nákladoch za bývanie.
Zrejme si to výrobca uvedomuje lebo má na stránke varovanie že to Tapo aplikácia zatiaľ KE100 nepodporuje. Ale ako dlho bude trvať zatiaľ nie je známe. Ak by niektoré funkcionality pre KE100 z Kasa app pridali do Tapo bude to ta na 10 hviezdičiek ale takto to dokáže menej ako zariadenie ktoré som kupoval pred 15 rokmi ktoré som chcel nadradiť lebo už nie je možné dokúpiť komponenty.

Klarstein Studio Loft 2

Klarstein Studio Loft 2

Overený zákazník Electronic Star Overený zákazník

Pridané: 31. decembra 2023

(naposledy upravené 31. decembra 2023)

Zakúpený v Electronic Star

Krb je pekny skoda ze je v drevotrieske, ale hlavne ze co ma zamezelo je ze nesedia rozmery pisane,niekto meral krabicu asi...

Netatmo Starter Pack NVP-EN

Netatmo Starter Pack NVP-EN

Overený zákazník Alza.sk PeterS

Pridané: 30. decembra 2023

(naposledy upravené 30. decembra 2023)

• dobrá aplikácia
  • možnosť prepojenia so SmartThings
  • neovladá sa cez čínsku app.
  • mohol byť trošku tichší.

skúšal som viacej produktov, ale tento aj keď je najdrahši tak mi vyšiel najlepšie. a ako jeden z mála výrobkov nemusíte si stiahnuť app ktorá je čínska.

Turbo Fan 614S

Turbo Fan 614S

Overený zákazník CAB Shop Pali

Pridané: 30. decembra 2023

Zakúpený v CAB Shop

• Neviem ziadnu

Po pravde neviem ci to ma cele zmysel. Mam to polozene na piecke kto velmi rychlo vyhreje celu miestnost klasickym principom salaveho tepla. Ten ventilator sa sice kruti ale vobec nemam pocit ze by tlacil vzduch vpred. Mam pocit ze na navysi vykon o 1% :) len to zavadzia na piecke a sada na to prach. Mam pocit ze omnoho viac efektivnejsie je mat na strope zaveseny pomalo otacavy ventilator a ten miesa teplych vzduch pod stropom so studenym vzduchom pri podlahe…pomer cena elektriky a pocitu tepla v miestnosti.

Klarstein Studio-5 čierny

Klarstein Studio-5 čierny

Overený zákazník Electronic Star Marcela

Zakúpený v Electronic Star

Krb pekný,keby neprišiel v stave,v akom prišiel. Objednala som a zaplatila nový výrobok,nie rozbalený ani ľahko poškodený. Prišiel krb neskutočne špinavý so stlačeným ošúpaným predným rohom. Ak by sa jednalo o zadný roh,až tak by nevadilo. Neviem ako takýto výrobok môže prejsť nejakou kontrolou. Nevraciam vzhľadom k rozmerom, ale som sklamaná.

Klarstein Kaprun

Klarstein Kaprun

Overený zákazník Klarstein Rasto

Pridané: 29. decembra 2023

(naposledy upravené 29. decembra 2023)

Zakúpený v Klarstein

Tovar splnil ocakavania. Presne ako na obrazku. Krasny. Expresne rychle dodanie. Maximalna spokojnost. Super!

Parkside PAS 1200 F5

Parkside PAS 1200 F5

Overený zákazník lidl.sk Rasto

Zakúpený v lidl.sk

Dobra cena a aj rýchle dodanie ,teda spokojnosť

SENCOR SOH 3211WH

SENCOR SOH 3211WH

Overený zákazník ABCnáradie jovet

Zakúpený v ABCnáradie

vyzerá dobre, funguje ako má

Sencor SOH 2107BK

Sencor SOH 2107BK

Overený zákazník 4home.sk Mirenciew

Pridané: 28. decembra 2023

TESLA Smart Style TSL-TRV-GS361A

TESLA Smart Style TSL-TRV-GS361A

Overený zákazník Datacomp.sk PeterS

Pridané: 27. decembra 2023

(naposledy upravené 27. decembra 2023)

Zakúpený v Datacomp.sk

• hlučný
  • nastavuje nesprávne teplotu
Igotherm MEMPHIS

Igotherm MEMPHIS

Overený zákazník Alza.sk Erika

Pridané: 27. decembra 2023

(naposledy upravené 27. decembra 2023)

Zakúpený v Alza.sk

Chýbal mi po slovensky preklad manuálu

Zobrazujem 101 - 120 zo 500 recenzií 1...4 5 [ 6 ] 7 8...25