Najnovšie recenzie zo sekcie Kúrenie

ROWENTA BU2620F0

ROWENTA BU2620F0

Overený zákazník Alza.sk Peter

Pridané: 16. januára 2023

(naposledy upravené 16. januára 2023)

Zakúpený v Alza.sk

značka, kvalita, dobré hodnotenie, cena

Fieldmann FDU 201001-E

Fieldmann FDU 201001-E

Overený zákazník MALL.SK Ondrej

Pridané: 16. januára 2023

(naposledy upravené 16. januára 2023)

Zakúpený v MALL.SK

• mohol by mať nejaký držiak na stočenie hadice

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

• jednoduchosť
Tuya Wifi Designo set 4 ks

Tuya Wifi Designo set 4 ks

Overený zákazník Wifi Termostaty Ľubomír

Zakúpený v Wifi Termostaty

• Online sledovanie ako to celé NEFUNGUJE.
  • Plastový závit, veľmi zlá montáž.
  • Návod kt.pribalil predajca je k wifi termostatu nie ku hlaviciam, treba dohľadať na internete.

Hlavice majú jedinú výhodu! A to takú, že môžete v aplikácii online sledovať ako nefungujú
Absolútne nekorešponduje teplota nadstavená v appke s tým akú drží teplotu čidlo na hlavici. Podľa appky nadstavená teplota programu na 18° ale hlavica otvorená a vykuruje 31°, 29° a pod.! Na 6hlaviciach nadstavená rovnaká teplota, každá vykúri na úplne iný nezmysel.‍♂️ Bonus, dve hlavice inšt.v jednej miestnosti a rozdiel v teplote kt.ukazuje je cca +/-8° ‍♂️
Nainštalovaných 6ks a každá žije svoj život. Hold je to číňan, akurát za tie prachy by som čakal že to funguje aspoň približne. Človek je ochotný tolerovať rozdiel +/-2 stupne ale toto je moc.

Reakcia obchodu Wifi Termostaty

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Návod je ke stažení přímo u výrobku, je zde video návod i textový návod.
Z recenze jsme pochopili, že Vám hlavice přetápí - na konci textového návodu je nejčastěji kladený dotaz, které během minuty vyřeší to co uvádíte - přetápění hlavic. Pokud Vám hlavice ukazují jinou teplotu, můžete ji snadno zkalibrovat - je to první položka pokročilého nastavení hlavice (taková největší tabulka v návodu) - uděláte to taktéž snadno pomocí textového návodu. Do odpovědi na recenzi nelze vložit přímou URL návodu, je ke stažení u každého výrobku, v záložce "Súvisiace súbory"
Jsme Vám k dispozici a přejeme Vám hezký den. Www.wifitermostaty.sk

SILVERCREST SOR 2400 D2

Overený zákazník lidl.sk MK

Pridané: 11. januára 2023

Zakúpený v lidl.sk

• Výborný pomer cena : výkon.
Kaminer ODK008

Kaminer ODK008

Overený zákazník Prevadzkaren.sk Overený zákazník

Pridané: 10. januára 2023

(naposledy upravené 10. januára 2023)

Zakúpený v Prevadzkaren.sk

• Tovar zatiaľ nemám ani po 14 dňoch
Extol Light 43401

Extol Light 43401

Overený zákazník Svet-svietidiel.sk Overený zákazník

Pridané: 9. januára 2023

Zakúpený v Svet-svietidiel.sk

Páči sa mi ale predstavovala som si že bude vačši

Blumfeldt Bonaparte Fire

Blumfeldt Bonaparte Fire

Overený zákazník Electronic Star PeterNZ

Pridané: 8. januára 2023

• Výkonný
  • Dizajn
  • Skladovanie
  • Spokojnosť zákazníka
  • Produkt je dodavaný s regutorom tlaku, ktorý nie je kompatibilný s našou normou - nie je možné ho pripojiť na PB bombu z nášho obchodného reťazca (čerpacie stanice, atď.)]. Je potrebné zakúpiť si upravovač tlaku s koncoukou SK normy.
Thermal Trend K-E 450 x 1320

Thermal Trend K-E 450 x 1320

Overený zákazník SIKO KÚPEĽNE a.s. Kubo

Pridané: 8. januára 2023

Zakúpený v SIKO KÚPEĽNE a.s.

• Nemá spínač
Thorma Falun aqua sivá

Thorma Falun aqua sivá

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 6. januára 2023

• velky vykon do miestnosti
  • slaby vymennik
  • zbytocne velke sklo
  • stale zadymene sklo
  • ziadna sekundarna regulacia
  • maly popolnik
  • biedna regulacia privodu vzduchu, zasekava sa
  • vrchna doska iba polozena

tuto recenziu pisem po 6 rokoch pravidelneho pouzivania

kachle som kupil v roku 2016 koli tomu ze som chcel vykurovat miestnost a hriat vodu v radiatoroch o rozmeroch 22/1200/800 tie su dva a jeden je 22/800/800, napojene cerpadlo a expanzka vsetko ako ma byt, bohuzial uz pri prvom rozkurovani som bol nadmieru sklamany, ohen sa nie a nie rozhoriet, skumal som komin cistil ho, skumal napojenie komina ale vsetko bolo v poriadku, tak neostavalo nic ine iba rozkurovat pri pootvorenych dvierkach, ved koniec koncov aj v navode to uvadza sam vyrobca, po case som si na to zvykol.Dalsi problem hned pri prvom rozkureni bolo stale zaciernene sklo, ale to je sposobene tym ze kachle maju vymennik a ten sposobuje ochladzovanie ohniska, tak som sklo umyval kazde dva dni.Prvy rok som kuril a nejako bol spokojny kym ma nenapadlo do systemu uk umiestnit teplomer vystupnej vody a tu nastal obrovsky problem, svet sa div, vyhriat vodu aspon na 55°C je nadludsky problem v beznom rezime ma voda tak okolo 42°C a to je nedostatocne,mozem kurit akokolvek voda hore nejde, ked nastavim spinanie cerpadla na vyssiu hodnotu 60°C vo vymenniku huci a po spusteni cerpadla ovzdusnovak stale vypusta vzduch ako keby zovrela voda.Po badani a rokoch zistovania som zistil ze kachle falun aqua su brak, miestnost kde sa nachadzaju je prekurena a voda v radiatoroch biedna a cele je to sposobene tym ze vymennik je iba na zadnej strane a s casti na vrchu ako deflektor, uvadzany objem 10,5l je iba z rise snou a vykon do vody 4kw iba tazko dosiahnutelny.Nakoniec vyrobca v tichosti stiahol tieto vodne pece z predaja a uz ich ani nevyraba (ktovie preco) a vlastne na moje staznosti takmer ani nereagoval, iba vymyslal ze som pripojil vela radiatorov, mam zly komin, mokre drevo atd, pritom komin je paradny sice stary tehlovy ale ma dobry tah a na kurenie pouzivam drevene brikety a slnecnicove brikety.No myslim zeby aj stacilo uzavriem to tak ze vdaka velkemu sklu a zle skonstruovanemu vymenniku su kachle slabe na ohrev vody jedine na co dobre funguju je salavy ohrev miestnosti, nastastie sa uz nevyrabaju a az nahodou by si ich niekto chcel kupit dorazne to neodporucam.Ahoj

Vaillant VU 35CS/1-5 ecoTEC plus + VIH Q 75 B + sensoCOMFORT 720 0010044672

Vaillant VU 35CS/1-5 ecoTEC plus + VIH Q 75 B + sensoCOMFORT 720 0010044672

Overený zákazník AQUAPUMPS.SK Overený zákazník

Pridané: 5. januára 2023

Zakúpený v AQUAPUMPS.SK

• komplexnosť výrobku s ohrevom vody,
  • presné nastavenie teploty vody v zásobníku bez toho, aby bolo potrebné zmiešavanie so studenou pri jej používaní, čiže efektívne ohrievanie
  • rýchly ohrev TUV
Klarstein Thermaxx Noir

Klarstein Thermaxx Noir

Overený zákazník Electronic Star pali

Pridané: 5. januára 2023

Zakúpený v Electronic Star

Produkt som kupoval pre rodičov do izby ako alternatívu za plynovú gamatku. Radiátor som nastavil do režimu ECO a nastavil požadovanú teplotu 22 °C. V izbe bolo merateľných 24°C radiátor sa nahrial na teplotu 23 °C a stále hrial na "jednotke". Aj keď bola teplota v miestnosti preukázateľne vyššia teplota na displeji vyššie nevystúpila a čo viac v popise sa píše že po dosiahnutí nastavenej teploty sa radiátor vypne. No nevypne sa, aj keď displej ukazuje o jeden stupeň viac než je nastavená teplota. A takto to ide stále, aj keď požadovanú teplotu znížim teplota na displeji nikdy nevystúpi vyššie ako o jeden stupeň než je nastavená a radiátor sa nikdy nevypne... vždy ide na "jednotke" teda na 1 Kilovat. celé zle..

Güde GA 18-1200.1

Güde GA 18-1200.1

Overený zákazník AkcioveNaradie.sk Overený zákazník

Pridané: 2. januára 2023

(naposledy upravené 2. januára 2023)

Zakúpený v AkcioveNaradie.sk

• silný motor
Kermi Therm X2 Profil-Kompakt 22 554 x 1600 mm FK022D516

Kermi Therm X2 Profil-Kompakt 22 554 x 1600 mm FK022D516

Overený zákazník StavbaEU.sk Overený zákazník

Pridané: 2. januára 2023

Zakúpený v StavbaEU.sk

• informácia o možnej bezproblémovej výmene za starý rebrový radiátor sa nezakladá na pravde, kedže krátke kotvy do steny neumožňujú odsunúť radiátor ďalej od steny preto je nevyhnutné vykonať novú prípojku (nie je možné urobiť svojpomocne)
Turbo Fan 614S

Turbo Fan 614S

Overený zákazník CAB Shop Stevos

Pridané: 30. decembra 2022

(naposledy upravené 30. decembra 2022)

Zakúpený v CAB Shop

Je tichá ,a slúži ako ma. Som spokojný. Vyberal som podľa recenzii, ktoré boli na heureke.

Attack Electric Easy 8 EK8EA

Attack Electric Easy 8 EK8EA

Overený zákazník ATRIA.SK Peter

Pridané: 30. decembra 2022

Zakúpený v ATRIA.SK

Cena parada kvalita perfekt.

Zobrazujem 441 - 460 zo 500 recenzií 1...21 22 [ 23 ] 24 25